Organizátorský tým

O nás

Jsme skupina mladých lidí, která se zajímá o osobnostně sociální rozvoj a baví nás vytvářet prostor druhým pro vlastní seberozvoj. Věříme, že volný čas se dá trávit i aktivně, rozvojově a zábavně!

Zastáváme názor, že vzdělávání nemusí být jen o sezení ve školních lavicích, ale že největší rozvoj a seberozvoj začíná právě mimo ně, ve volném čase každého člověka.

Dnes existuje obrovské množství zajímavých technik podporujících osobnostní rozvoj mládeže. Naším cílem je tyto techniky a aktivity zprostředkovat mladým lidem a široké veřejnosti a tím jim nabídnout zažít je na vlastní kůži.

V zájmu vytvářkalokagathia logo zakladniet a realizovat další projekty zabývající se tematikou osobnostně sociálního rozvoje jsme na podzim 2016 založili spolek Kalokagathia – OSR, z.s. V současnosti připravujeme druhý ročník projektu Festival osobnostního rozvoje 2018, který bude navazovat na tento projekt.

Více informací o spolku a festivalu na webových stránkách.

Hlavní tým:

Vendula Šolcová

.

S tématem osobnostního rozvoje jsem se setkala jako účastník nejrůznějších kurzů, a protože v něm vidím velký potenciál, ráda bych rozšiřovala povědomí o tom, co vše do osobnostního rozvoje spadá a jaké jsou možnosti zapojení pro každého jednotlivce.

Ve volném čase lektoruji kurzy v návaznosti na předchozí studium Zkušenostně reflektivního učení pod ACORem FF MU. Učím se žonglovat s poikami a ráda zpívám.

.g

Karin Backová

K väčšiemu záujmu o osobnostný rozvoj ma priviedlo absolvovanie Organizátorského kurzu Hnutia Brnontosaurus v rokoch 2012/2013. Od tej doby pôsobím v organizácii ako organizátorka zážitkových, pracovne-zážitkových a vzdelávacích akcií. Som absolventkou štúdia skúsenostne reflektívneho učenia na FF MU, v súčastnosti dokončujem magisterské štúdium na FSpS MU.

Zaujímam sa tiež o nenásilnú komunikáciu a osobný koučing. Dlhodobo sa venujem relaxačným a pohybovým technikám – jóga, meditácie, kontaktná improvizácia či masáže.

Rada vytváram priestor pre osobnostný rozvoj a sebapoznanie, vďaka čomu v súčasnosti aktívne pôsobím v organizácii Kalokagathia.

Eliška Kučerová

eliskav

Zajímám se o porozumění a téma osobnostního rozvoje, kterým se zabývám jak ve vztahu k vlastní osobě, tak k ostatním lidem kolem mě. Smysluplnost RozvejDne vidím v nabídce různých způsobů, jak rozvíjet svou osobnost a setkat se s netradičními aktivitami. Proto jsem také členkou spolku Kalokagathia.

.g

Ester Detáryová

.
S tématem osobnostního rozvoje se nejčastěji setkávám v psychologické praxi, terapeutickém výcviku, ale i v osobním životě.
V rámci rozvojového dne se pro změnu starám spíše o materiální a logistickou stránku

Další členové týmu

Jan Páral

honzaf

Na rozdíl od R. Fulghuma jsem se všechno nenaučil v mateřské školce a kupodivu ani na dalších školách, a tak jsem tyto dovednosti a znalosti začal hledat jinde. Proto jsem se stal velkým fanouškem neformálního vzdělávání a snažím se o jeho popularizaci. Ruku v ruce s ním se snažím o inovace ve vzdělávání a širší občanskou angažovanost. Živím se jako právník, jsem lektorem ve spolku Instruktoři Brno a členem týmu pořádajícího Festival osobnostního rozvoje.